Hakkımızda

Çağımızın da gereksinimlerini göz önünde bulundurarak bireylerin mesleki anlamda istedikleri alanda kariyer yapabilmeleri için bünyesine meslek edindirme kursları ile yeni sertifika programları ekleyerek eğitim hayatına devam etmektedir.

Ülkemizde ve dünyada, değişik sektörlerde oluşan yeni gelişmelerin kursiyerlere aktarılması hakkında geniş çaplı bilgi vererek, nitelikli elemanların sektöre kazandırılması amacı ile, kurs sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika programlarıyla eğitim-öğretim faaliyetlerimizi genişleterek devam ettirmekteyiz.

Mevcut muhtelif kurs programlarımızdan birini bitiren kursiyerler, sektörün çeşitli noktalarında görev yapmak üzere iş imkanına kavuşacak ve sektördeki kalite çıtasını yükselteceklerdir

İstanbul Bartaş Eğitim Danışmanlık Teknoloji ve Yayıncılık Tic. Ltd. Şti.

Ülke çapında tanınan, bulunduğu zamanın ihtiyaçları doğrultusunda kendisini geliştiren, değişime açık, yenilikçi ve dinamik yapısı ile hedef kitlemiz olan kamu – özel kurum ve kuruşlarında çalışan personel, üniversite öğrencileri, üniversite eğitimini tamamlayamamış ama yeteneklerine uygun bir meslek hakkında tam anlamı ile bir donanıma sahip olmayı planlayan, hayat içerisinde kaliteli yaşam standartları için kişinin kendisini geliştirmesinin gerekliliğinin farkında olan, her yaştaki katılımcıların gereksinimlerini karşılayacak, özgün ve kaliteli eğitimler oluşturmak, denetlemek ve koordinasyonunu sağlamak.

  • Uluslararası standartlarda oluşturduğumuz çağdaş işletim ve yönetim sistemimiz doğrultusunda kendimizi sürekli ölçer ve iyileştiririz.
  • Her zaman öğrenci ve kursiyer memnuniyetini sağlar, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.
  • Sosyal çevre ve insan ilişkilerini hep ön planda tutar, sağlıklı bir tanıtım mekanizmasıyla ihtiyaç duyan herkesin bize ulaşabilmesini sağlarız.
  • Ekip ruhu, eğitim bilgisi ve araştırmacılığımızla, eğitim ve iş gücü yetiştirme konusundaki kalitemizi asla elden bırakmayız.
  • Bilgi birikimlerimizi sürekli değerlendirir, çalışanlarımızın gurur duyacağı bir gelecek oluşturmaya çalışırız.
  • Eğitime ve çağdaş teknolojiye verdiğimiz önemin, bizlere her zaman daha iyiyi bulma ve verimli çalışma olanağı yarattığını unutmayız.
  • Sadece kendi içinde değil sektörün pek çok kurumunda da, üreten, doğru ve zamanında karar verebilen, dürüst öğrenci ve yöneticiler yetiştirmenin gururunu taşırız.